קידום אורגני בגוגל

לא פעם פונים אלינו בעלי מקצוע ובעלי עסקים ומבקשים לדעת למה תהליך הקידום של האתר שלהם לוקח זמן, למה זה לא מתבצע בצורה מהירה יותר ולמה הם לא רואים תוצאות. ההסבר שלנו הוא מאוד פשוט, קידום אורגני בגוגל, הוא תהליך שדורש זמן, סבלנות, אך בסופו של יום הוא מביא לתוצאות.

כל מי שמכיר את מנוע החיפוש של גוגל יודע, שהוא מבוסס בראש ובראשונה על קידום אורגני, אתרים אשר מתחרים ביניהם על מיקום גבוה בביטויים מסוימים. בשביל להצליח להתברג גבוה בביטוי מסוים, מקדמי אתרים עושים שורה של צעדים.

ראשית, הם מתאימים את האתר לדרישות של גוגל, כך שיהיה בנוי מכותרות נכונות, היררכיה של עמודים, קישורים פנימיים ועוד. שנית, הם יוצקים לאתר תוכן מקצועי ואינפורמטיבי, שלוש, הם יוצרים שיתופי פעולה עם אתרים אחרים בתחום. שיתופי פעולה אלו יכולים להתבסס על החלפת קישורים, החלפת מאמרים ועוד.

למערכת של גוגל לוקח זמן לקלוט את העבודות שמתבצעות על האתר, בדרך כלל יש לציין שאתר חדש מקבל דחיפה מסוימת מגוגל בדירוגים אך עם הזמן צריך לעשות עליו עבודה בשביל שהוא יוכל להתקדם הלאה. מדובר בעבודה סזיפית, שכן הרבה פעמים מקדם אתרים ישפר את האתר בצורות שונות ויעשה את כל מה שצריך בשביל לקדם אותו, אך אז עלולים להתברר שני דברים, ראשית, שהמתחרים עשו אותו דבר ומעבר לכך, שנית, שגוגל עדכנה את הכללים ומה שהיה נכון לאתמול, כבר לא נכון להיום.

זה לא אומר שהעבודה לא היתה טובה או שהיא לא נכונה, אלא שהשיפור לא יהיה כפי שחשבנו. חוץ מזה צריך לקחת בחשבון, שבאמת לוקח זמן עד שאתר מצליח להתברג גבוה בביטויים שהם תחרותיים. בדרך כלל, בביטויים אלו, אפשר לראות את השיפור העיקרי בחשיפה לאתר. כאן המקום לציין, זה שיש חשיפה גבוהה לאתר עדיין לא מבטיח בהכרח שכל גולש ימהר להתקשר או להשאיר פרטים. זה רק שלב אחד בתהליך.

במילים אחרות, קידום אורגני חייב להיות מוצלח ויעיל, לשם כך נדרשת עבודה קשה ובעיקר הרבה סבלנות.

אנחנו בחברת מדיה גרופ עובדים בצורה שיטתית ויעילה, אנחנו מציעים תוכנית עבודה אפקטיבית לכל לקוח בהתאם לתחום בו מתעסק. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית.

16 תגובות בנושא “קידום אורגני בגוגל”

  1. Really this is an informative post, thanks so much for this. I look forward to more posts.
    Here students can study all the subjects of the school. (Standard 8 to 12) CBSE, ICSE can learn the previous year's solved papers and other entrance exams like JEE, NEET, SSC etc. for free. Click to know: – https://www.zigya.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.